Komunikaty i ostrzeżenia

Wyszukiwarka

Wybierz rok

Informacja Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego do właścicieli, zarządców i użytkowników obiektów budowlanych w związku z występowaniem pożarów i zatruć tlenkiem węgla

W związku z powtarzającymi się przypadkami zadymień, zaczadzeń, pożarów (zapalenie sadzy w kominach) w budynkach i lokalach mieszkalnych zwracam uwagę, że zwłaszcza budynki starsze - użytkowane i nie remontowane od wielu lat, lub remontowane w ograniczonym zakresie - wyposażone w systemy wentylacji grawitacyjnej, ogrzewane piecami...

Komunikat ostrzegawczy - opady marznące

W ramach działań z zakresu monitoringu zagrożeń przekazujemy treść ostrzeżenia meteorologicznego nr 78 wydanego przez IMGW PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych Zespół w Poznaniu dnia 22.12.2016 r. Zjawisko/stopień zagrożenia: Opady marznące/1 Obszar: województwo wielkopolskie Ważność: od godz. 20:00 dnia 22.12.2016 do godz....

Komunikat ostrzegawczy - opady marznące

W ramach działań z zakresu monitoringu zagrożeń przekazujemy treść ostrzeżenia meteorologicznego nr 74 wydanego przez IMGW PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych Zespół w Poznaniu dnia 13.12.2016 r. Zjawisko/stopień zagrożenia: Opady marznące/1 Obszar: województwo wielkopolskie Ważność: od godz. 16:00 dnia 13.12.2016 do godz....

Komunikat ostrzegawczy - opady marznące

W ramach działań z zakresu monitoringu zagrożeń przekazujemy treść ostrzeżenia meteorologicznego nr 73 wydanego przez IMGW PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych Zespół w Poznaniu dnia 07.12.2016 r. Zjawisko/stopień zagrożenia: Opady marznące/1 Obszar: województwo wielkopolskie Ważność: od godz. 18:00 dnia 07.12.2016 r. do godz....

Komunikat ostrzegawczy-silny wiatr

W ramach działań z zakresu monitoringu zagrożeń przekazujemy treść ostrzeżenia meteorologicznego nr 54 wydanego przez IMGW PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych Zespół w Poznaniu dnia 17.11.2015 r. Zjawisko/stopień zagrożenia: Silny wiatr/1 Obszar: województwo wielkopolskie Ważność: od godz. 03:00 dnia 18.11.2015 do godz. 17:00...

Jak pozyskać dotację z programu ERASMUS+

Jak pozyskać dotację z programu ERASMUS+ praktyczne warsztaty z pisania wniosków i tworzenia projektów dla szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych oraz przedszkoli Już 2 lutego i 31 marca 2016 r. mijają najbliższe terminy składania wniosków z programu Erasmus + przez szkoły podstawowe,...

Ostrzeżenie meteorologiczne – Burze z gradem/1

W ramach działań z zakresu monitoringu zagrożeń przekazujemy treść ostrzeżenia meteorologicznego nr 46 wydanego przez IMGW PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych Zespół w Poznaniu dnia 1.09.2015 r. Zjawisko/stopień zagrożenia: Burze z gradem/1 Obszar: województwo wielkopolskie Ważność: od godz. 21:00 dnia 1.09.2015 do godz. 03:00...

Odwołanie ostrzeżenia meteorologicznego – Upał/2

wg rozdzielnika KOMUNIKAT OSTRZEGAWCZY Odwołanie ostrzeżenia meteorologicznego – Upał/2 W ramach działań z zakresu monitoringu zagrożeń przekazujemy treść odwołania ostrzeżeń meteorologicznych nr 43 (subregion koniński) oraz nr 44 (subregion kalisko-leszczyński) wydanych przez IMGW PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych Zespół...