Działania profilaktyczne w związku z rozprzestrzenianiem się koronowirusa ( COVID-19 )

INFORMCJA

 

 

Burmistrz Gminy Dobrzyca wraz z Gminnym Zespołem Zarzadzania Kryzysowego informuje:

Na terenie gminy, zostają wprowadzone działania profilaktyczne w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa COVID-19:

- Ogranicza się wizyty petentów w Urzędzie MG Dobrzyca (sprawy nie wymagające osobistych wizyt prosimy kierować droga elektroniczna lub tel. Kontakty podane na stronie internetowej urzędu.

- Od dnia 12.03.2020 do odwołania punkt selektywnej zbiorki odpadów komunalnych (PSZOK) przy ul. Jarocińskiej będzie nieczynny.

- Inkasenci nie będą dokonywać odczytów wodomierzy. Stan liczników prosimy podawać telefonicznie 627418900 lub email: zkdobrzyca@go2.pl Pozostajemy do dyspozycji pod wskazanymi wyżej kontaktami.

Zgodnie z decyzja rządu w terminie 12-25 marca 2020r. zawieszone zostają zajęcia dydaktyczne w żłobkach, przedszkolach, szkołach i uczelniach wyższych. Aby umożliwić rodzicom logiczne zorganizowanie opieki nad dziećmi, w dniach 12-13 marca 2020r. przedszkola i szkoły mogą prowadzić zajęcia opiekuńcze.

Zawiesza się do odwołania działanie Gminnego Centrum Kultury, Gminnej Biblioteki Publicznej, Hali sportowej. Prosimy o unikanie skupisk ludzkich oraz zwrócenie szczególnej uwagi na osoby starsze.

W związku z sytuacją występowania koronowirusa w Polsce, w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, apelujemy o ograniczenie wizyt  w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Dobrzycy. Sprawy bieżące i pilne w pierwszej kolejności załatwiamy telefonicznie (627413030)

lub internetowo ( e-mail gopsdobrzyca@post.pl)

 

Burmistrz Gminy Dobrzyca wraz z Gminnym Zespołem Zarządzania Kryzysowego   informuje, że na terenie gminy Dobrzyca nie ma osób zarażonych koronawirusem (COVID-19) ani objętych kwarantanną. Prosimy o zachowanie spokoju. Podejmowane dotychczasowe działania maja wyłącznie charakter profilaktyczny zgodnie z komunikatami podanymi przez Premiera i Wojewodę  Wielkopolskiego.

   Komunikat Burmistrza Gminy Dobrzyca

  Zarządzenie Nr SG.120.5.2020


Przepraszamy za zaistniałą sytuację i utrudnienia.

 

Mapa 

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 11 marca 2020 12:52
Dokument wprowadzony do BIP przez: Przemysław Glinkowski
Ilość wyświetleń: 792
13 kwietnia 2020 11:04 (Przemysław Glinkowski) - Zmiana treści zakładki.
09 kwietnia 2020 12:56 (Przemysław Glinkowski) - Zmiana treści zakładki.
09 kwietnia 2020 12:56 (Przemysław Glinkowski) - Zmiana treści zakładki.
Zatrzymaj banner przewijany