Komunikaty i ostrzeżenia

Wyszukiwarka

Wybierz rok

Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 17 - Silny wiatr/ 1

Nazwa biura IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych w Poznaniu Zjawisko/stopień zagrożenia Silny wiatr/ 1 Obszar województwo wielkopolskie powiat pleszewski

Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 67 Opady marznące/ 1

Nazwa biura IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych w Poznaniu Zjawisko/stopień zagrożenia

Informacja o wszczęciu postępowania

W załączeniu Informacja o wszczęciu postępowania przez Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie Zarząd Zlewni w Kaliszu w sprawie wydania pozwolenia wodnoprawnego dla firmy ADROS Sp. z o.o. w Dobrzycy.

Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 51- burze z gradem/1

Nazwa biura IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych w Poznaniu Zjawisko/stopień zagrożenia Burze z gradem/ 1 Obszar województwo wielkopolskie powiat pleszewski Ważność od godz. 10:00 dnia 16.08.2019 do godz. 19:00 dnia 16.08.2019 Przebieg Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 20 mm do 30 mm, lokalnie do 40 mm oraz...

Komunikat ostrzegawczy - próby syren alarmowych

Uwaga mieszkańcy Gminy Dobrzyca! 27 czerwca 2019 r. (czwartek) o godz. 12:00 zostanie przeprowadzona próba syren alarmowych na terenie całej gminy. Dżwięk będzie rozbrzmiewał przez 5 sekund.

KOMUNIKAT OSTRZEGAWCZY - UPAŁ

W ramach działań z zakresu monitoringu zagrożeń przekazujemy treść ostrzeżenia meteorologicznego nr 34 wydanego przez IMGW PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych w Poznaniu dnia 09.06.2019 r. Zjawisko/stopień zagrożenia: Upał/2

Odwołanie ostrzeżenia meteorologicznego Nr 26 wydanego o godz. 11:35 dnia 28.04.2019

Nazwa biura IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych w Poznaniu Zjawisko/stopień zagrożenia

Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 26 - Intensywne opady deszczu/ 1

Nazwa biura IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych w Poznaniu Zjawisko/stopień zagrożenia Intensywne

Zatrzymaj banner przewijany