Ogłoszenia

Zawiadomienie Burmistrza Gminy Dobrzyca w sprawie nadania ulicy Franciszka Wrobińskiego w Dobrzycy nazwy Józefa Czarneckiego.

Zawiadomienie
Burmistrza Gminy Dobrzyca
w sprawie nadania ulicy Franciszka Wrobińskiego w miejscowości Dobrzyca nazwy Józefa Czarneckiego.
Zawiadamiam właścicieli/współwłaścicieli nieruchomości ul. Franciszka Wrobińskiego i mieszkańców gminy Dobrzyca, że Zarządzeniem Zastępczym z dnia 5 grudnia 2017 r. Wojewoda Wielkopolski nadał ulicy Franciszka Wrobińskiego w miejscowości Dobrzyca nową nazwę Józefa Czarneckiego.
Zarządzenie Zastępcze zostało opublikowane w dniu  8 grudnia 2017 r. w Dzienniku Urzędowym Województwa Wielkopolskiego i wchodzi w życie z dniem 27 grudnia 2017 roku co oznacza, iż od tego dnia zaczyna obowiązywać nowa nazwa ulicy tj. ul. Józefa Czarneckiego.
W najbliższym czasie każdy właściciel i współwłaściciel nieruchomości (wg ewidencji gruntów) otrzyma pisemne - szczegółowe informacje o zmianie nazwy ulicy.Jednocześnie informuję, że Urząd Miejski Gminy Dobrzyca powiadomi o zmianie nazwy ulicy instytucje oraz służby ratunkowe.
Apeluję do Państwa o zwrócenie szczególnej uwagi i podawanie właściwego nowego adresu podczas załatwiania wszelkich formalności w urzędach i instytucjach.
BURMISTRZ
mgr Jarosław Pietrzak
Dobrzyca,dnia 12.12.2017r.
Treść Zarządzenia Zastępczego w załączeniu

Załączniki

Wiadomość powiązana z

Rejestr zmian

Data wytworzenia dokumentu: 12.12.2017r.
Dokument wytworzony przez: stanowisko d.s. gospodarki gruntami i ochrony środowiska
Osoba odpowiedzialna za treść dokumentu: Jolanta Matiasik
Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 12 grudnia 2017 08:24
Dokument wprowadzony do BIP przez: Jolanta Matiasik
Ilość wyświetleń: 112
12 grudnia 2017 08:26 Jolanta Matiasik - Dodanie załącznika [zarzadzenie_wojewody.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
12 grudnia 2017 08:24 Jolanta Matiasik - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Zatrzymaj banner przewijany